..::TrForum::..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

..::TrForum::..

İnternetin Forumcu Dünyası

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapOyun Salonu
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» UYARI!!!
Fadime 'den E - Posta Icon_minitimePaz Tem. 05, 2009 6:10 am tarafından hepsibeles

» K e y l o g g e r V e T r o j a n l a r d a n K u r t u l m a
Fadime 'den E - Posta Icon_minitimeC.tesi Tem. 04, 2009 8:40 pm tarafından Admin

» Beylikten İmparatorluğa 1.0
Fadime 'den E - Posta Icon_minitimeC.tesi Haz. 13, 2009 1:17 pm tarafından Admin

» Metin2 Multi Hack 4.1
Fadime 'den E - Posta Icon_minitimeC.tesi Haz. 13, 2009 12:31 pm tarafından Admin

» Zoo Tycoon: Marine Mania
Fadime 'den E - Posta Icon_minitimeC.tesi Mayıs 30, 2009 9:47 pm tarafından Admin

» Need for Speed: Most Wanted
Fadime 'den E - Posta Icon_minitimeC.tesi Mayıs 30, 2009 9:45 pm tarafından Admin

» Age of Empires 3: The Asian Dynasties
Fadime 'den E - Posta Icon_minitimeC.tesi Mayıs 30, 2009 9:44 pm tarafından Admin

» Kong 1.1.0
Fadime 'den E - Posta Icon_minitimeC.tesi Mayıs 30, 2009 1:23 pm tarafından Admin

» Commando
Fadime 'den E - Posta Icon_minitimeC.tesi Mayıs 30, 2009 1:12 pm tarafından Admin

En iyi yollayıcılar
Admin
Fadime 'den E - Posta Vote_lcapFadime 'den E - Posta I_voting_barFadime 'den E - Posta Vote_rcap 
hepsibeles
Fadime 'den E - Posta Vote_lcapFadime 'den E - Posta I_voting_barFadime 'den E - Posta Vote_rcap 
Ortaklar
bedava forum

Fadime 'den E - Posta

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

Erkek
Hobi : Spor Yapmak
Lakap : Dragon
Ruh Hali : Fadime 'den E - Posta Karizm10la9
Takım : Fadime 'den E - Posta 3cfc6cbe9b5f994873e98f5d8805462f
Madalyalar : Fadime 'den E - Posta Ftzv9l

Fadime 'den E - Posta Empty
MesajKonu: Fadime 'den E - Posta   Fadime 'den E - Posta Icon_minitimeC.tesi Mayıs 30, 2009 12:38 pm

Şubat ayının soğuk günlerinde, ikisi de Amerika'nın değişik bölgelerinde, ayrı ayrı iş gezilerinde olan Dursun'la karısı, Florida'da buluşup yaz sıcaklarının yaşandığı bu bölgede, bir kaç gün geçirmeye karar verirler.
Eşi, Dursun'dan önce gider Florida'ya ve ertesi gün için Dursun'a da yer ayırttıktan sonra, ona bir e-posta gönderir. Fakat mesaj, adreste bir harfi yanlış yazdığı için, Dursun yerine, bir gün önce karısı ölen Temel'e gider. Yaşı da epeyce ilerlemiş bulunan Temel, bilgisayar ekranında mesajı okuyunca, korkunç bir çığlık atar ve düşüp bayılır. Zaten çok üzgün olan Temel'in bu çığlığı üzerine ev halkı odaya dolar ve herkes yerde yatan Temel'e yardım için koşuşturmaya başlar.
Temel, bir süre sonra kendine gelir ve niçin çığlık attığını soranlara, bilgisayar ekranını gösterir:
"Sevgili Kocacığım,
Bugün, buraya ulaşır ulaşmaz, önce yarın senin gelişinle ilgili tüm işlemleri tamamladım, sonra da bana ayrılan yerime yerleştim. Burası gerçekten de dedikleri gibi çok sıcak... Seni dört gözle bekliyorum..." (Karın)
http://sanalcehennem.yetkinforum.com

Fadime 'den E - Posta
1 sayfadaki 1 sayfası